top of page

Koncertai

Kviečiame praturtinti savo laisvalaikį ir nepraleisti koncertų Trakų Vokės dvaro sodyboje!

IEVA PRANSKUTĖ (SMUIKAS)-2.png

Liepos 14 d. 16 val. 

PRANSKUTĖ&FRIENDS

Bilietai

Atlikėjai:

Smuikas- Ieva Pranskutė

Violončelė - Mislav Brajković

Akordeonas - Augustinas Rakauskas

Viena ryškiausių Lietuvos smuikininkių Ieva Pranskutė drauge su savo talentingais muzikos bičiuliais violončelininku Mislav Brajković (Kraotija/Austrija) ir akordeonistu Augustinu Rakausku (Lietuva/Šveicarija) kviečia į išskirtinį koncertą, kuriame skambės temperamentu ir aistra trykštantys A. Piazzolos žymiausi opusai.

Nepraleiskite progos pasinerti į nepakartojamą Piazzollos muzikos pasaulį, kuris alsuoja aistra, elegancija ir nepakartojama melodijų galia.

skambigija.png

Liepos 25 d. 18 val.

SKAMBI DAINŲ GIJA

Liepos 25 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame į koncertą „Skambi dainų gija“. Programoje skambės lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai. 

 

Koncertuos LMTA dainavimo katedros dėstytoja Aušra Liutkutė ir jos buvusi studentė, LMTA alumnė Rūta Sun. Aušra Liutkutė žinoma kaip daugelio konkursų laureatė, projektų dalyvė bei organizatorė, aktyviai dalyvaujanti koncertinėje bei pedagoginėje veikloje. Rūta Sun baigusi studijas Lietuvoje tobulinosi JAV, Italijoje, o šiuo metu ruošiasi tarptautiniam konkursui Vokietujoje. Tad turite galimybę pirmieji išgirsti naujai paruoštą programą. Ugnė Čepkauskaitė - koncertmeisterė - yra LMTA studentė, kuri mielai jau ne pirmą kartą talkina solistėms. 

 

Bilieto kaina - 5/3 Eur.
Bilietus bus galima įsigyti prieš renginį.​

bottom of page