top of page
DJI_0551_edited.jpg

Kviečiame susipažinti su istorijos ir kultūros paveldu Trakų Vokės dvaro sodyboje. Pažinti Trakų Vokės didikų gyvenimo istoriją, pamatyti išlikusius interjerus – puošnias lubas, autentiškas grindų plyteles ir atkurtas interjerų detales. 

Pusiaukelėje tarp Vilniaus ir Trakų esantis didingas paveldas primena ankstesnių dvaro šeimininkų išsilavinimą, galimybes, estetinį išprusimą ir užmojus. Dvaro pasididžiavimas – stilingi rūmai ir meistriškai suprojektuotas dailus parkas, iš kurio atsiveria nuostabus gamtovaizdis. Dvaro sodyba išsiskiria kraštovaizdžio ir architektūros darna. Jos istorija siejama su grafais Tiškevičiais, kurie jį įsigijo XIX a.

Šiandien dvaro sodyba baigia renovacijos ir atsinaujinimo etapą ir kviečia lankytojus vėl atrasti šią vietą, naujai pamatyti ir patirti jos unikalumą, grožį, didybę, patirti svetingumą.

Ekskursijos metu:

- turėsite galimybę pasivaikščioti po nepaprasto grožio parką;

- apsilankysite dvaro rūmuose ir išvysite unikalias dvaro interjero detales – originalias senovines langines, autentiškas oranžerijos grindis, netyčia atrastas buvusias užkaltas kesonines lubas; 

- galėsite pamatyti atnaujintas rūsio patalpas ir ekspozicinėje erdvėje vykstančias parodas;

- apžiūrėti vandens bokštą su musulmonišku stogeliu, Tiškevičių koplyčią – mauzoliejų, neobarokines arklides ir kitus dvaro sodybos statinius. 

Ekskursijos

Ekskursija dvare su gidu

50 €

(papildomai reikia įsigyti lankytojų bilietus)

Ekskursijos trukmė iki 1 val.

Ekskursijos su gidu organizuojamos 10-25 asmenų grupėms. 

„Tariu patį didžiausią AČIŪ gidei Daivai, kuri nepaprastai profesionaliai, įdomiai ir nuoširdžiai pravedė ekskursiją. Rekomenduoju!“

TOMAS
ekskursijos dalyvis

Susisiekime_fotosesija
bottom of page