top of page

Siuvinėjimo ant popieriaus dirbtuvės

Įprastai pažįstame siuvinėjimą ant audinių, drabužių ar intejero detalių. Kryželiu ar įvairiais dygsniais. Šių dirbtuvių metu galėsite atrasti naują siuvinėjimo būdą - ant popieriaus ir nuotraukų. Dirbtuvių metu išmoksime kelis pagrindinius dygsnius, skirtingas galimas jų variacijas, sukursime kompoziciją pasirinktai nuotraukai bei ją išsiuvinėsime. 

 

Nereikia jokio išankstinio pasiruošimo, o jei jau turite siuvinėjimo žinių, tai naujais jas pritaikysite. Bus suteikiamos darbui visos reikalingos priemonės, įskaitant nuotrauką (A5) formato, siūlus, adatas, žirkles ir viską, ko dar gali reikti parengti galutinį rezultatą. Per porą valandų išmoksite, sukursite ir išsiuvinėsite galutinį rezultatą, kurį pasiimsite su savimi. Į dirbtuves galite atsinešti ir savo nuotrauką, atviruką ar paveikslą ant popieriaus, kurį norėtumėte pagyvinti siūlais.

 

Dirbtuvės ves Gintautė Riabovaitė. Siuvinėti pradėjo 2020-ųjų pradžioje, pirmojo karantino metu. Baigusi įvairius siuvinėjimo kursus susikūrė sau darbo vietą ir įkūrė prekės ženklą manding.lt, 

po kuriuo slepiasi didžiulis kiekis išsiuvinėtų vienetinių drabužių, paveikslų, interjero detalių bei sugadintų ar pabodūsių rubų atnaujinimas. 

 

Dirbtuvės vyks spalio 2 d. 13-15 val. Trakų Vokės dvaro rūmų oranžerijoje. 

Kaina asmeniui - 25 Eur, būtina registracija! 

bottom of page