top of page

Naujasis cirkas atkeliauja į tolimus Vilniaus miesto rajonus

Renginių ciklas „Naujojo cirko stotelės“ atkeliauja į Trakų Vokės dvaro sodybą, kur

rugsėjo 17 d. pristatys tarptautinę pripažintų ir kylančių atlikėjų programą.

Šie profesionalūs šiuolaikinio cirko pasirodymai – tai puikus būdas pažinti ne tik žanrą ir ragauti kokybišką kultūrą, tačiau ir ugdyti įvairiapusiškai išsilavinusią, kūrybingą ir kritiškai augančią asmenybę. Programoje dalis renginių nemokami, o į kitus renginius bilietų kaina 5 Eur, taikomos nuolaidos moksleiviams, studentams, senjorams bei grupėms.

 

Pakman_1600x900--.jpg

16.30, 17.30, 19.00 val. 

prie arklidžių

Post uit Hessdalen (Belgija)„Pakuotojas“

Bilietai: 5 eur, įsigyti glima čia

„Jų vaizduotės galia liūdną pakavimo sistemą priverčia byrėti per siūles.“ (De Morgen)

 

PAKUOTOJAS gyvena iš kompiuterio pelės paspaudimą kuo greitesniu tempu. 1 pakuotė, 2  formos, 3 štampai, 6 parašai, 450 kartų per dieną, 159,750 siuntiniai per metus – mainais į 10 dienų atostogų. Jis keliauja per šalį, skersai ir išilgai, užtikrindamas, jog kiekvienas siuntinys gavėją pasieks laiku.

Žiūrovai kviečiami stebėti intensyvų pasirodymą apie mūsų virtualios ekonomikos viešą ir nematomą gyventoją, įsitaisius jo mažo sunkvežimio gale.

Trukmė: 25 min
Rekomenduojama: 5+

Marinara.jpg

18.15 val. 

pievelėje už dvaro rūmų

Taigi Cirkas (Lietuva / Latvija)„Marinara“

Įėjimas laisvas

 

„Marinara” – tai pomidorai, aliejus, česnakai bei žolelės. Stebuklas vos iš kelių ingredientų - pora minučių ir galima mėgautis! Neatskiriamai sumaišyti prieskoniai ne tik puikūs iš savęs, tačiau ir papildo vienas kito skonį bei sukuria tobulą bazę bet kam, ką sugalvosite. Linksmas spektaklis visai šeimai „Marinara” įtraukia oro akrobatiką ir šokį.

 

Trukmė: 20 min

Rekomenduojamas amžius: 0+

BUDA geguzes 19 27.jpg

20.00 val.

prie oranžerijos

BŪDA (Lietuva)

„7 minutės“

Įėjimas laisvas

Susitelkimas išblaško, o atsitiktinės gyvenimo aplinkybės nejučia sustato viską į vietas. Vis dėlto žengti žingsnį per slenkstį, į nežinomybę, pasirodo, saugiau nei, neperžengus jį, išlikti ramiam ir neblaškomam. Vieno žmogaus kelias per save virsta ilgo proceso dalimi – koks šis procesas bei šios kelionės tikslas nežino net pats artistas.


Trys skirtingos asmenybės. Trys skirtingos meno sritys. Trys skirtingos nuotaikos. Ir tik septynios minutės.

Trukmė: 50 min

Rekomenduojamas amžius: 8+

bottom of page