top of page

Šventiniai koncertai

Kviečiame praturtinti šventinį laikotarpį ir dalinamės gruodžio koncertų

Trakų Vokės dvaro sodyboje repertuaru!

IMG_0027.jpg

Gruodžio 4 d. 15 val. 

Popietė su trio Meta

Bilietai

Fortepijoninio trio Meta nariai – Marija Pranskutė (smuikas), Deividas Dumčius (violončelė) ir Julija Bagdonavičiūtė (fortepijonas).

Trio susibūrė 2018 metais, yra pasirodęs Lietuvos nacionalinės filharmonijos, Kauno valstybinės filharmonijos, Klaipėdos koncertų salės, „Tangobrücke“ (Einbekas, Vokietija) koncertų serijose, o taip pat „Užutrakio vakarai“, „Permainų muzika“, Tytuvėnų vasaros festivalis’’, „Muzika Jašiūnų dvare’’, „Druskininkų vasara su M. K. Čiurlioniu” festivaliuose.

Visi trio nariai sukaupę ne tik plačią patirtį kaip kamerinės muzikos atlikėjai, tačiau ir kaip solistai – koncertavo įvairiose Lietuvos, Vokietijos, Italijos, Suomijos, Vengrijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kinijos, Rusijos, Pietų Amerikos scenose. Muzikantai groję Gewandhaus (Leipcigas), Konzerthaus (Berlynas), St. Martinin-the-Fields, the Roundhouse (Londonas) publikoms. Kaip ansamblis, Savo meistriškumą jie tobulinę pas tokius atlikėjus, kaip Pascal Devoyon, Daniel Garlitsky, Davidas Geringas, Kevin Kenner, Barbara Lüneburg. Kaip ansamblis, dalyvavo Hatto Beyerle, Avedis Kouyoumdjian, Othmar Müller, Johannes Meissl, Candida Thompson, Marta Gulyás, Patrick Jüdt, Peter Schuhmayer, Hanns-Martin Schreiber meistriškumo kursuose.

juzzepo-AoZKhoqutwI-unsplash.jpg

Gruodžio 11 d. 15 val. 

Klasikinės gitaros koncertas

Bilietai

Atlikėjas klasikinės gitaros virtuozas Algimantas Pauliukevičius, programoje skambės J.S.Bach, F.Tarrega, E.Pujol, J.Gaižausko ir kitų kompozitorių kūriniai klasikinei gitarai.

Algimantas Pauliukevičius klasikinės gitaros studijas baigė Lietuvoje ir Baltarusijoje, 2000 metais tarptautiniame gitaristų konkurse Italijoje pelnė pirmąją vietą.

Būdamas aktyvus klasikinės gitaros propaguotojas, yra parengęs švietėjiškų programų vaikams ir jaunimui, dalyvavęs Lietuvos televizijos ir radijo laidose, padaręs fondinius įrašus Lietuvos radijuje. Šiuo metu yra asociacijos „Motus Recto“ prezidentas. Dabar populiarina klasikinę gitarą muzikuodamas ir organizacine veikla. Yra tarptautinio S. Šilinsko klasikinės gitaros konkurso įkūrėjas ir meno vadovas.

2018-tais su šokėja Liucija Puidokaite įkūrė klasikinės gitaros ir flamenko šokio duetą ,,Duo Flame”, kuris aktyviai reiškiasi Lietuvos kultūrinėje erdvėje.

001.JPG

Gruodžio 17 d. 16 val. 

Koncertas „Vakaras, naktis, rytas“

Bilietai

RAMINTA VAICEKAUSKAITĖ (sopranas)

EVELINA PILIPAVIČIŪTĖ-JURAŠKIENĖ (fortepijonas)

 

Rūmuose susitikti kvies dvi žinomos atlikėjos: sopranas Raminta Vaicekauskaitė ir pianistė Evelina Pilipavičiūtė-Juraškienė. Jų parengta programa „Vakaras, naktis, rytas“ pakvies į magišką kelionę per paslaptingiausią ir intymiausiais jausmais dvelkiantį paros metą, prasidedantį leidžiantis saulei ir pasibaigiantį žėruojant pirmiesiems aušros spinduliams.

Šio romantiško periodo žavesys viliojo ne vieną kompozitorių ir poetą. Juk vykstant paros virsmui nutinka nuostabių dalykų: kyla rūkas, užslenka sutemos, gieda lakštingalos, užplūsta svajos, kartais netgi papartis pražysta stebuklingu žiedu. Būtent tokia plati emocijų banga skleisis atlikėjų programai atrinktose Juozo Indros, Claude'o Debussy, Georges'o Bizet, Gabrielio Fauré, Ottorino Respighi, Hugo Wolfo, Heitoro Villa-Loboso, Richardo Strausso, Albano Bergo ir Paolo Tosti vokalinėse miniatiūrose.

Inmezzo_7.jpg

Gruodžio 18 d. 15 val. 

Koncertas „Krinta baltos snaigės“

Bilietai

Kai už lango viešpatauja pati ilgiausia ir tamsiausia naktis, o gamta ir žmonės laukia grįžtančios    šviesos – sustokim, apsidairykim, įsiklausykim... Toli, toli jau girdisi artėjantis varpelių skambesys.

Belaukiant šv. Kalėdų ansamblis Inmezzo kviečia į koncertą nuostabioje Trakų Vokės dvaro sodyboje. Pajuskite artėjantį švenčių džiaugsmą ir išgirskite gražiausias kalėdines giesmes bei populiarius klasikinės muzikos šedevrus.

Ansamblis Inmezzo – 2004 m. susikūręs profesionalių atlikėjų kolektyvas, aktyviai koncertuojantis ir propaguojantis klasikinio žanro meną Lietuvoje. Ansamblio repertuaras apima platų žanrų spektrą, apibūdinamą žodžiu „inmezzo“ (it. "per vidurį") – aukso vidurį tarp rimtosios klasikos ir populiariosios muzikos.

Ansamblio atlikėjos - daugelio kultūrinių ir socialinių iniciatyvų dalyvės, LMTA absolventės: Rasa Dzimidaitė (sopranas), Raimonda Janutėnaitė (mecosopranas), Lina Urniežiūtė (mecosopranas), Nijolė Baranauskaitė (fortepijonas).

Koncerte skambės visų mylimos tradicinės kalėdinės giesmės, operų fragmentai, lietuvių ir užsienio kompozitorių kūriniai.

eb234127079cc9022226dea1e71d3ac4.jpeg

Gruodžio 30 d. 19 val. 

DŽIAZAS.KITAIP:

Marius Šinkūnas, vibrafonas | Mindaugas Stumbras, gitara

Bilietai

Vibrafono ir gitaros duetas!

Atlikėjai – Marius Šinkūnas ir Mindaugas Stumbras. Marius yra vienintelis profesionalus Lietuvoje vibrafonininkas, Mindaugas – džiazo gitaristas, atliekantis bei kuriantis tiek džiazą, tiek šiuolaikinę muziką.

Vibrafono ir gitaros duetas – nekasdienis muzikinis reiškinys ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Šie instrumentai duete sukuria unikalų skambesį, praturtindami vienas kito sonoristines galimybes bei atverdami naujus garsinius klodus. Vibrafonas ir gitara genetiškai yra soliniai instrumentai, tačiau jiems susitikus duete išryškėja unikalios šių dviejų instrumentų skambesio savybės. Koncerto programoje – originalios atlikėjų kompozicijos.

86c9d5aaf0f268f605585646cdd71814.jpeg

Gruodžio 31 d. 18 val. 

Naujametinis koncertas:

„Chopin / Šopenas”

Bilietai

Vienas ryškiausių šių dienų Lietuvos pianistų Darius Mažintas Naujųjų metų išvakarėse pasirodys su išskirtine F. Chopino muzikos įkvėpta koncertine programa. 

Darius Mažintas – vienas ryškiausių šių dienų Lietuvos pianistų bei sociokultūrinių, edukacinių projektų iniciatorius. Aktyviai dalyvaujantis ir kuriantis Lietuvos kultūrinį lauką, turintis reikšmingos patirties kultūros politikoje (2013-2014 m. buvo LR Kultūros viceministras). Pianistas yra LR Kultūros Ministerijos „Jaunojo kūrėjo“ premijos laureatas, surengęs eilę labdaringų renginių įvairioms socialinėms grupėms. Atlikėjas nelieka abejingas karui Ukrainoje ir kartu su „Looking At The Stars“ fondo įkūrėjais vyko į subombarduotą Irpinės miestą, kur prie kultūros centro griuvėsių grojo F. Šopeno noktiurnus karo siaubą ir žiaurumą patiriantiems ukrainiečiams. Šią misiją plačiai aprašė pasaulio žiniasklaida, sukurtas dokumentinis filmas.  Pianistas dalinasi savo muzikos kalba tikėdamas, kad tai turi galią auginti ir keisti kiekvieną klausytoją, taigi muzika turi būti atvira kiekvienam.

Pianistas yra įvairių tarptautinių konkursų laureatas, aktyviai koncertuoja Lietuvoje ir už jos ribų.

bottom of page