top of page

Koncertai

Kviečiame praturtinti savo laisvalaikį ir nepraleisti koncertų Trakų Vokės dvaro sodyboje!

001.JPG

Balandžio 1 d. 16 val. 

VAKARAS, NAKTIS, RYTAS

Bilietai

RAMINTA VAICEKAUSKAITĖ (sopranas)
EVELINA PILIPAVIČIŪTĖ-JURAŠKIENĖ (fortepijonas)

Dvaro rūmuose susitikti kvies dvi žinomos atlikėjos: sopranas Raminta Vaicekauskaitė ir pianistė Evelina Pilipavičiūtė-Juraškienė. Jų parengta programa „Vakaras, naktis, rytas“ pakvies į magišką kelionę per paslaptingiausią ir intymiausiais jausmais dvelkiantį paros metą, prasidedantį leidžiantis saulei ir pasibaigiantį žėruojant pirmiesiems aušros spinduliams.

 

Šio romantiško periodo žavesys viliojo ne vieną kompozitorių ir poetą. Juk vykstant paros virsmui nutinka nuostabių dalykų: kyla rūkas, užslenka sutemos, gieda lakštingalos, užplūsta svajos, kartais netgi papartis pražysta stebuklingu žiedu. Būtent tokia plati emocijų banga skleisis atlikėjų programai atrinktose Juozo Indros, Claude'o Debussy, Georges'o Bizet, Gabrielio Fauré, Ottorino Respighi, Hugo Wolfo, Heitoro Villa-Loboso, Richardo Strausso, Albano Bergo ir Paolo Tosti vokalinėse miniatiūrose.

EE-12.jpg

Balandžio 2 d. 15 val. 

„Poeto meilė“

Bilietai

EIMANTAS BEŠĖNAS (tenoras)

LINA GIEDRAITYTĖ (fortepijonas)

 

Koncerto programoje:
I dalis: Roberto Šumano vokalinis
ciklas - Dichterliebe - Poeto Meilė
II dalis: Juozo Gruodžio vokaliniai kūriniai

 

Eimanto Bešėno ir Linos Giedraitytės duetas kartu muzikuoja jau dešimtmetį; nuo tada, kai Eimantas įstojo į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, į  profesoriaus Algirdo Januto dainavimo klasę. Tuomet jie kartu pasirodydavo įvairiuose meniniuose projektuose, akademinėje aplinkoje. Toliau, Eimantui pradėjus mokytis kamerinio dainavimo profesoriaus Virgilijaus Noreikos dainavimo klasėje, susitikimai su pianiste Lina padažnėjo. Jų koncertinė veikla pradėjo dar labiau plėstis. Kartu šie du atlikėjai yra surengę dešimtis koncertų skirtinguose Lietuvos regionuose.

 

Eimantas Bešėnas (tenoras) - dainininkas kuris atlieka įvairaus žanro muziką, nuo senosios estrados, lietuvių bei užsienio kompozitorių klasikų kūrinių iki operos žanro. Šis jaunas atlikėjas dainuoja įvairiuose meniniuose projektuose, festivaliuose Lietuvoje ir svetur. Yra dirbęs kartu scenoje su garsiausiais mūsų krašto muzikantais, meno kolektyvais.

 

Lina Giedraitytė (pianistė) - ilgametė Maestro Virgilijaus Noreikos scenos partnerė. Per 18 metų bendravimo scenoje surengta dešimtys koncertų įvairiose Lietuvos salėse, taip pat koncertai Estijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje. Pianistė koncertuoja ir su kitais dainininkais bei instrumentalistais. Yra grojusi su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru. Yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pianistė, taip pat Lietuvos muzikos ir teatro akademijos koncertmeisterė-asistentė.

bottom of page